ÚSPĚCHY

KLOKÁNKOVA KAPSA – PRAHA (24.11.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

I.kategorie zákyně (2011)
9. Diallo Anna Zahara
14. Valčíková Mariana
15. Šímová Michaela
II.kategorie zákyně (2012)
13. Jíchová Viktorie
III.kategorie zákyně (2013)
8. Štěpánová Lucie
9. Peterková Marie
13. Janovská Josefína
14. Černá Tereza
15. Mašková Michaela

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE – PŘÍBRAM (16.11.)
rozpis, rozlosování
, časový program, fotogalerie, výsledková listina

II.liga – DRUŽSTVA
2. Sokol Příbram – Hošková, Chrastinová L., Klasnová, Koldová E., Radová, Sedláčková
II.liga – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Radová Kateřina (4-boj)
4. Koldová Eliška (4-boj)
9. Klasnová Tereza (3-boj)
12. Chrastinová Lucie (3-boj)
18. Hošková Barbora (přeskok)
19. Sedláčková Kateřina (kladina)
III.liga – DRUŽSTVA
3. Sokol Příbram A – Bábíčková, Kubátová, Valíčková
4. Sokol Příbram C – Chrastinová G., Luftová, Petrovicová, Pintnerová
5. Sokol Příbram B – Chrastinová V., Koldová A., Sobolíková
III.liga – JEDNOTLIVKYNĚ
4. Valíčková Julie
5. Chrastinová Gabriela
6. Kubátová Alena
8. Petrovicová Vanessa
9. Bábíčková Alžběta
10. koldová Amálie
11. Sobolíková Klára
12. Chrastinová Viktorie
13. Luftová Leoni
16. Pintnerová Matylda (3-boj)
IV.liga – DRUŽSTVA
5. Sokol Příbram – Červená, Chmelařová, Laštovková, Štěpánová K.
IV.liga – JEDNOTLIVKYNĚ
14. Štěpánová Kateřina
19. Chmelařová Tereza
22. Červená Markéta
24. Laštovková Sofie
V.liga – DRUŽSTVA
3. Sokol Příbram – Diallo A.Z., Jíchová, Nešvarová, Valčíková
V.liga – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Nešvarová Nikola
5. Diallo Anna Zahara
8. Valčíková Mariana
13. Jíchová Viktorie
VS 1A
2. Šímová Michaela
VS 1B
1. Melmuk Valerie

MISTROVSTVÍ ČOS – PRAHA (10.11.)
rozpis, losování a rozhodčí, fotogalerie, výsledková listina 1, 2

mladší žákyně
15. Nešvarová Nikola
juniorky
13. Radová Kateřina
14. Bálková Zuzana
15. Koldová Eliška
18. Hošková Barbora

MEMORIÁL VĚRY MEDOVÉ PRAHA (9.11.)
rozpis, výsledková listina
, fotogalerie

I. kategorie
2.Lucie Štěpánová
6. Marie Peterková
21. Beata Diallo
II. kategorie
16. Anna Zahara Diallo
29. Šímová Michaela
32. Valčíková Mariana
57. Jíchová Viktorie
III. kategorie
13. Petrovicová Vanessa
16. Pintnerová Matylda
24. Nešvarová Nikola
32. Štěpánová Kateřina
37. Chrastinová Gabriela

  

MISTROVSTVÍ MČRc – VYSOKÉ MÝTO (26.10.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

kategorie ŽENY
9. Hošková Barbora
10. Chrastinová Lucie
15. Radová Kateřina
16. Sedláčková Kateřina

O CENU CHODSKA – DOMAŽLICE (20.10.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

kategorie A – MIMI
2. Peterková Marie
3. Štěpánová Lucie
5. Černá Tereza
6. Janovská Josefína
7. Mašková Michaela
10. Diallo Beata Mariam
kategorie B – NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
2. Jíchová Viktorie
kategorie C – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
4. Diallo Anna Zahara
9. Valčíková Mariana
kategorie D – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
3. Nešvarová Nikola
6. Štěpánová Kateřina
9. Laštovková Sofie
kategorie E – ŽÁKYNĚ B
3. Chrastinová Gabriela
4. Valíčková Julie
5. Pintnerová Matylda
6. Petrovicová Vanessa
7. Bábíčková Alžběta
9. Sobolíková Klára
kategorie F – JUNIORKY B
3. Bálková Zuzana
4. Radová Kateřina
5. Koldová Eliška
8. Chrastinová Lucie
11. Sedláčková Kateřina
12. Koldová Amálie
13. Chrastinová Viktorie
14. Borysenková Izabela

Přebor ČOS – ČECHY – PLZEŇ (12.10.)
výsledková listina, postupové tabulky
, fotogalerie

starší žákyně
16. Valíčková Julie
16. Koldová Amálie
24. Pintnerová Matylda
25. Chrastinová Viktorie
27. Sobolíková Klára
30. Petrovicová Vanessa
31. Chrastinová Gabriela
34. Chmelařová Tereza
35. Luftová Leoni
mladší žákyně I
8. Nešvarová Nikola
36. Laštovková Sofie
mladší žákyně II – družstva
3. Sokol Příbram – Jíchová V., Šímová, Diallo A.Z.
mladší žákyně II – jednotlivkyně
4. Diallo Anna Zahara
14. Šímová Michaela
17. Jíchová Viktorie

Letní Olympiáda Dětí a Mládeže (LODM) – LIBEREC (23.-27.6.)
více
, výsledková listina, fotogalerie

DRUŽSTVA
12. Středočeský kraj – Klasnová Tereza (Příbram), Vondráčková Barbora (Kolín), Klimešová Justina Ella (Kolín), Šmídová Barbora (Poděbrady)
JEDNOTLIVKYNĚ
40. Tereza Klasnová

 

Čerti s Andělem – PRAHA (15.6.)
rozpis, časový harmonogram, startovní listina
, fotogalerie, výsledková listina

ČERŤATA – dvojboj – DRUŽSTVA
9. TJ Sokol Příbram – Štěpánová, Peterková, Janečková, Mašková
ČERŤATA – dvojboj – JEDNOTLIVCI
8. Štěpánová Lucie
26. Peterková Marie
33. Janečková Lea
34. Mašková Michaela

Přebor Středočeského kraje – KOLÍN (26.5.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

VS0A
4. Jíchová Viktorie
VS1A
2. Diallo Anna Zahara
7. Valčíková Mariana
8. Ptáčková Adéla
12. Šímová Michaela
VS1B
3. Nešvarová Nikola
10. Štěpánová Kateřina
12. Kropáčková Veronika
15. Landauerová Veronika
19. Landauerová Stella
VS2A
7. Pintnerová Matylda
10. Petrovicová Vanessa
14. Chrastinová Gabriela
VS3A
2. Valíčková Julie
VS4B
2. Kubátová Alena
6. Pečenková Martina
9. Bábíčková Alžběta
10. Chrastinová Viktorie
12. Koldová Amálie
VS4C
3. Sobolíková Klára
5. Chmelařová Tereza
6. Luftová Leoni
VS5B
3. Bálková Zuzana
4. Koldová Eliška
VS5C
2. Borysenková Izabela

Memoriál Marie Široké – PRAHA (25.5.)
rozpis, rozlosování, výsledková listina, fotogalerie

VS2A
50. Petrovicová Vanessa
62. Pintnerová Matylda
72. Chrastinová Gabriela
VS3
35. Valíčková Julie

Přebor Středočeského kraje – KOLÍN (26.5.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

VS0A
4. Jíchová Viktorie
VS1A
2. Diallo Anna Zahara
7. Valčíková Mariana
8. Ptáčková Adéla
12. Šímová Michaela
VS1B
3. Nešvarová Nikola
10. Štěpánová Kateřina
12. Kropáčková Veronika
15. Landauerová Veronika
19. Landauerová Stella
VS2A
7. Pintnerová Matylda
10. Petrovicová Vanessa
14. Chrastinová Gabriela
VS3A
2. Valíčková Julie
VS4B
2. Kubátová Alena
6. Pečenková Martina
9. Bábíčková Alžběta
10. Chrastinová Viktorie
12. Koldová Amálie
VS4C
3. Sobolíková Klára
5. Chmelařová Tereza
6. Luftová Leoni
VS5B
3. Bálková Zuzana
4. Koldová Eliška
VS5C
2. Borysenková Izabela

Memoriál Marie Široké – PRAHA (25.5.)
rozpis, rozlosování, výsledková listina, fotogalerie

VS2A
50. Petrovicová Vanessa
62. Pintnerová Matylda
72. Chrastinová Gabriela
VS3
35. Valíčková Julie

Hledáme nové talenty a Memoriál O.Effenbergrové – KOLÍN (28.4.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Diallo, Ptáčková, Šímová, Valčíková M.
Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – JEDNOTLIVKYNĚ
5. Šímová Michaela
10. Diallo Anna Zahara
13. Valčíková Mariana
14. Ptáčková Adéla
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Janečková, Jíchová J., Peterková, Štěpánová L.
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Jíchová Viktorie
18.-19. Peterková Marie
26. Janečková Lea
28. Štěpánová Lucie

Hledáme nové talenty a Memoriál O.Effenbergrové – KOLÍN (28.4.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Diallo, Ptáčková, Šímová, Valčíková M.
Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – JEDNOTLIVKYNĚ
5. Šímová Michaela
10. Diallo Anna Zahara
13. Valčíková Mariana
14. Ptáčková Adéla
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Janečková, Jíchová J., Peterková, Štěpánová L.
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Jíchová Viktorie
18.-19. Peterková Marie
26. Janečková Lea
28. Štěpánová Lucie

Jarní pohár PLZEŇ (6.4.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

nejmladší žákyně (2011-2012)
1. Ptáčková Adéla
3. Šímová Michaela
5. Diallo Anna Zahara
12. Jíchová Viktorie
14. Valčíková Mariana
VS4 C
8. Chrastinová Gabriela
11. Nešvarová Nikola
12. Štěpánová Kateřina
26. Červená Markéta
27. Laštovková Sofie
29. Jíchová Julie
VS5 C
4. Sobolíková Klára
5. Borysenková Izabela
8. Luftová Leoni
VS2 A
3. Petrovicová Vanessa
4. Pintnerová Matylda
VS4 B
7. Valčíková Julie
8. Bábíčková Alžběta
9. Chrastinová Viktorie
11. Kubátová Alena
13. Pečenková Martina
15. Koldová Amálie
VS5 B
1. Bálková Zuzana
2. Koldová Eliška
 

24. ročník závodu MEMORIÁL JANA PALACHA – VŠETATY (19.1.)
rozpis,výsledková listina, fotogalerie

kategorie I (2013 a mladší)
3. Štěpánová Lucie
7. Peterková Marie
15. Janovská Josefína
kategorie III (2011)
8. Valčíková Mariana
14. Diallo Anna Zahara
16. Šímová Michaela
kategorie IV (2010)
4. Nešvarová Nikola
13. Štěpánová Kateřina
32. Landauerová Veronika
34. Kropáčková Veronika
kategorie VI (2008-2009)
4. Petrovicová Vanessa
9. Chrastinová Gabriela