ÚSPĚCHY

PODĚBRADSKÁ CVIČKA – PODĚBRADY (7.03.)
rozpis, výsledková listina 1 a 2, fotogalerie

II. kategorie (2013)
5. Peterková Marie
12. Štěpánová Lucie
18. Mašková Michaela
20. Janovská Josefína
21. Černá Tereza
II. kategorie (2013) – hvězdování
2. Štěpánová Lucie
5. Peterková Marie
11. Janovská Josefína
12. Černá Tereza
16. Mašková Michaela
III. kategorie (2012)
8. Jíchová Viktorie
III. kategorie (2012) – hvězdování
15. Jíchová Viktorie
IV. kategorie (2011)
7. Valčíková Mariana
IV. kategorie (2011) – hvězdování
7. Valčíková Mariana
V. kategorie (2009-2010)
5. Pintnerová Matylda
8. Petrovicová Vanessa
13.-14. Chrastinová Gabriela
V. kategorie (2009-2010) – hvězdování
14. Chrastinová Gabriela
17. Pintnerová Matylda
19. Petrovicová Vanessa
VI. kategorie (2008)
8. Valíčková Julie
VI. kategorie (2008) – hvězdování
7: Valíčková Julie
VII. kategorie (2006-2007)
9. Koldová Eliška
13. Koldová Amálie
14. Bálková Zuzana
VII. kategorie (2006-2007) – hvězdování
6. Bálková Zuzana
11. Koldová Eliška
14. Koldová Amálie

ŘÍČANSKÉ HVĚZDIČKY – ŘÍČANY (23.02.)
rozpis
, výsledková listina 1 a 2, fotogalerie

kategorie VI (2013)
6. Štěpánová Lucie
kategorie IV (2011)
6. Valčíková Mariana
kategorie III (2010)
14. Nešvarová Nikola
16. Melmuk Valerie
17. Štěpánová Kateřina
kategorie II (2009, 2008)
5. Valíčková Julie
6. Pintnerová Matylda
kategorie I (2007 a starší)
5. Bálková Zuzana
10. Koldová Eliška
12. Koldová Amálie

 

25. ročník závodu MEMORIÁL JANA PALACHA – VŠETATY (18.01.)
rozpis
, výsledková listina, fotogalerie

kategorie II (2013)
4. Štěpánová Lucie
7. Peterková Marie
10. Mašková Michaela
16. Diallo Beata Mariam
kategorie III (2012)
3. Jíchová Viktorie
8. Novotná Michaela
14. Janečková Lea
kategorie IV (2011)
8. Šímová Michaela
11. Diallo Anna Zahara
14. Valčíková Mariana
kategorie V (2010)
14. Nešvarová Nikola
18. Štěpánová Kateřina
kategorie VI (2009)
3. Pintnerová Matylda
7. Chrastinová Gabriela
kategorie VII (2007-2008)
8. Sobolíková Klára
13. Luftová Leoni
14. Chrastinová Viktorie