ÚSPĚCHY

ZÁVOD ANETY PROCHÁZKOVÉ – PŘÍBRAM (5.11.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

kategorie
bude doplněno

 

PŘEBOR ČOS – KOLÍN (22.10.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

kategorie
bude doplněno

 

PODZIMNÍ MINI CUP – VESELÍ NAD LUŽNICÍ (15.10.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

kategorie
bude doplněno

 

O CENU CHODSKA – DOMAŽLICE (8.10.2022)
el.výsledky

kategorie – mladší žákyně (družstva)
4. Sokol Příbram – Jíchová, Novotná, Peterková, Štěpánová L.
kategorie – MIMI (2016 a mladší)
2. Zikánová Laura
5. Hotová Barbora
8. Škopová Petra
11. Hájková Leontýna
kategorie – 2015
8. Crháková Nela
8. Štochlová Gabriela
12. Krůpová Valérie
13. Slabová Emma
kategorie – 2014
6. Kalinová Viktorie
7. Babáčková Anežka
9. Kraus Theodora
10. Kostková Simona
kategorie – žákyně I
1. Novotná Michaela
7. Štěpánová Lucie
9. Peterková Marie
12. Diallo Beata
kategorie – žákyně II
1. Valčíková Mariana
2. Štěpánová Kateřina
6. Diallo Anna Zahara
kategorie – juniorky II
1. Petrovicová Vanessa

 

ŘÍČANSKÉ HVĚZDIČKY (25.9.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

1. kategorie – VS4 B (2009 a starší)
2. Pintnerová Matylda
2. kategorie – VS4 B (2010-2011)
4. Valčíková Mariana
11. Štěpánová Kateřina
20. Diallo Anna Zahara
3. kategorie – VS3 C (2012-2013)
1. Novotná Michaela
5. kategorie – VS5 C (2009 a starší)
3. Koldová Eliška
11. Sobolíková Klára
22. Valíčková Julie
23. Koldová Amálie
7. kategorie – 2012-2013
4. Štěpánová Lucie
20. Peterková Marie
8. kategorie – 2014
26. Kalinová Viktorie
32. Kraus Theodora
9. kategorie – 2015
10. Krůpová Valérie
16. Tomášková Gabriela
17. Štochlová Gabriela
10. kategorie – MIMI (2016)
28. Zikánová Laura
30. Hájková Leontýna
11. kategorie – MIMI (2017 mladší)
2. Škopová Petra
10. Hotová Barbora

 

MISTROVSTVÍ ČR – ČERNOŠICE (10.-12.6.2022)
el.výsledky

kategorie – VS2 A
20. Novotná Michaela
kategorie – VS4 B
24. Valčíková Mariana
kategorie – VS5 B
28. Pintnerová Matylda
28. Chrastinová Gabriela

 

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE – KOLÍN (28.5.2022)
el.výsledky

kategorie – VS5 B
2. Pintnerová Matylda
4. Valíčková Julie
5. Chrastinová Gabriela
kategorie – VS6 B
4. Koldová Eliška
5. Koldová Amálie
kategorie – VS5 C
5. Bábíčková Alžběta
kategorie – VS6 C
2. Chrastinová Viktorie
kategorie – VS2 A
2. Novotná Michaela
7. Štěpánová Lucie
kategorie – VS4 B
6. Valčíková Mariana
9. Nešvarová Nikola
11. Štěpánová Kateřina
16. Melmuk Valerie
kategorie – VS1 B / OPEN
6. Peterková Marie
11./13. Černá Tereza
13./17. Diallo Beata Mariam

 

MEMORIAL MARIE ŠIROVÉ – PRAHA (7.-8.5.2022)
el.výsledky

kategorie – VS2 A
25. Novotná Michaela

 

HLEDÁME NOVÉ TALENTY a MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ – KOLÍN (30.4.2022)
el.výsledky

MEMORIAL – DRUŽSTVA
2. TJ Sokol Příbram – Kalinová, Kostková, Kraus, Tomášková
MEMORIAL – JEDNOTLIVKYNĚ
5. Tomášková Gabriela
7. Kraus Theodora
8. Kalinová Viktorie
10. Šálová Anna
12. Kostková Simona
14. Koštová Veronika
TALENTI – DRUŽSTVA
2. TJ Sokol Příbram – Crháková Nela, Krůpová Valérie, Slabová Emma, Štochlová Gabriela
TALENTI – JEDNOTLIVKYNĚ
6. Crháková Nela
7. Krůpová Valérie
9. Slabová Emma
11. Štochlová Gabriela

 

O POHÁR ČESKÝCH BUDĚJOVIC (30.4.2022)
el.výsledky

kategorie – VS5 C + VS6 C
4. Sobolíková Klára
5. Pintnerová Matylda
10. Chrastinová Gabriela
12. Koldová Amálie
kategorie – VS4 B
4. Nešvarová Nikola
9. Diallo Anna Zahra
13. Valčíková Mariana
14. Štěpánová Kateřina

 

JARNÍ POHÁR PLZNĚ (9.4.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

kategorie – nejmladší žákyně (2015)
2. Krůpová Valerie
6. Slabová Emma
kategorie – nejmladší žákyně (2014)
5. Babáčková Anežka
8. Šálová Anna
9. Koštová Veronika
kategorie – žákyně (linie C) přeskok+kladina
1. Štěpánová Lucie
7. Peterková Marie
kategorie – žákyně (linie C) bradla+prostná
1. Novotná Michaela
6. Černá Tereza
9. Diallo Beata Mariam
kategorie – žákyně (linie B) přeskok+kladina
3. Štěpánová Kateřina
4. Diallo Anna Zahara
8. Melmuk Valerie
kategorie – žákyně (linie B) bradla+prostná
4. Nešvarová Nikola
5. Valčíková Mariana
kategorie – starší žákyně (linie B) přeskok+kladina
4. Chrastinová Gabriela
kategorie – starší žákyně (linie B) bradla+prostná
2. Pintnerová Matylda
6. Petrovicová Vanessa

 

PODĚBRADSKÁ CVIČKA – PODĚBRADY (12.3.2022)
el.výsledky
, fotogalerie

kategorie II.
3. Tomášková Gabriela
10. Krůpová Valerie
15. Crháková Nela
22. Slabová Emma
kategorie III.
16. Theodora Kraus
19. Kostková Simona
kategorie IV.
17. Peterková Marie
18. Černá Tereza
21. Štěpánová Lucie
kategorie V.
3. Valčíková Mariana
10. Diallo Anna Zahara
11. Novotná Michaela
kategorie VI.
14. Nešvarová Nikola
20. Štěpánová Kateřina
21. Melmuk Valerie

 

DUO GYM CUP – NEHVIZDY (23.1.2022)
el.výsledky

kategorie – gymnastická dvojčata (Mladší II)
9. Novotná Michaela a Jíchová Viktorie
kategorie – gymnastická dvojčata (Starší I)
15. Nešvarová Nikola a Valčíková Mariana
16. Petrovicová Vanessa a Pintnerová Matylda
17. Chrastinová Gabriela a Melmuk Valerie