2018

MISTROVSTVÍ ČR – liga družstev – ČERNOŠICE (9.12.)
rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina

DRUŽSTVA – II. liga
18. Sokol Příbram – Klasnová, Radová, Hošková, Chrastinová L., Koldová E.
JEDNOTLIVCI – II. liga
34. Klasnová Tereza (čtyřboj)
59. Radová Kateřina (čtyřboj)
71. Hošková Barbora (trojboj – přeskok, kladina, akroba)
76. Koldová Eliška (trojboj – bradla, kladina, akroba)
84. Chrastinová Lucie (dvojboj – přeskok, bradla)

Předvánoční pohár – PLZEŇ (1.12.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

I.kategorie (2012 a mladší)
5. Jíchová Viktorie
II.kategorie (2011)
1. Diallo Anna Zahara
4. Ptáčková Adéla
6. Šímová Michaela
7. Valčíková Mariana
II.kategorie (2010)
4. Nešvarová Nikola
5. Kropáčková Veronika

Přebor Středočeského kraje – PŘÍBRAM (17.11.)
rozpis, časový program+rozhodčí, rozlosování
, fotogalerie, výsledková listina

II. liga – družstva
1. Sokol Příbram – Klasnová, Radová, Hošková, Chrastinová L., Bálková, Koldová E.
Holky vybojovaly POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 🙂 gratulujeme!
II. liga – jednotlivci
1. Radová Kateřina (čtyřboj)
2. Klasnová Tereza (čtyřboj)
11. Hošková Barbora (přeskok-prostná)
12. Koldová Eliška (kladina-prostná)
13. Chrastinová Lucie (přeskok-bradla)
13. Bálková Zuzana (bradla-kladina)
IV. liga – družstva
2. Sokol Příbram A – Koldová A., Valíčková J., Kubátová, Sobolíková, Bábíčková
5. Sokol Příbram B – Borysenková, Chmelařová, Chrastinová V., Luftová, Pečenková
IV. liga – jednotlivci
4. Valíčková Julie (čtyřboj)
9. Chrastinová Viktorie (čtyřboj)
10. Pečenková Martina (čtyřboj)
15. Borysenková Izabela (čtyřboj)
16. Kubátová Alena (přeskok-bradla-prostná)
17. Koldová Amálie (bradla-kladina-akroba)
18. Bábíčková Alžběta (přeskok-bradla-kladina)
19. Sobolíková Klára (přeskok-kladina-akroba)
20. Lufotvá Leoni (přeskok-bradla-kladina)
21. Chmelařová Tereza (akroba)
V. liga – družstva
4. Sokol Příbram – Červená, Chrastinová G., Jíchová J., Kropáčková
V. liga – jednotlivci
4. Chrastinová Gabriela (čtyřboj)
11. Jíchová Julie (čtyřboj)
13. Červená Markéta (čtyřboj)
29. Kropáčková Veronika (čtyřboj)
VS2A
2. Petrovicová Vanessa
VS1A
2. Štěpánová Kateřina
3. Laštovková Sofie
5. Nešvarová Nikola
7. Landauerová Veronika
11. Landauerová Stella
VS1B
2. Hlinomazová Ema
VS0A
1. Diallo Anna Zahara
2. Ptáčková Adéla
3. Valíčková Mariana
4. Jíchová Viktorie (pro nízký věk mimo závod)

Mistrovství ČR – FINÁLE ČOS – PRAHA  (11.11.)
rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina

mladší žákyně
29. Petrovicová Vanessa
juniorky
7. Klasnová Tereza
11. Radová Kateřina
17. Chrastinová Lucie
článek: V neděli 11.11. se čtyři příbramské gymnastky zúčastnily FINÁLE Přeboru ČOS v Praze. V kategorii mladší žákyně si účast vybojovala pouze Vanessa Petrovicová, která obsadila krásné 29.místo. Vanesce se povedl zejména druhý přeskok a sestava na prostných s hudebním doprovodem. V kategorii juniorky si nejlépe vedla Tereza Klasnová, která i přes zranění nohy obsadila sedmou příčku. Její oddílové kolegyně si také vedly výborně, Kateřina Radová byla 11. a Lucie Chrastinová 17. Za celý oddíl Sportovní gymnastiky TJ Sokol Příbram děvčatům gratuluji a moc děkuji panu Václavovi Nedvědovi, který naše gymnastky prováděl celým závodem.
Napsala: Karolína Ptáčková – trenérka zmíněných juniorek

Memoriál Věry Medové – PRAHA  (10.11.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

Kategorie I.
17. Viktorie Jíchová
Kategorie II.
31. Laštovková Sofie
47. Nešvarová Nikola
51. Diallo Anna Zahara (SK Hradčany)
53. Kropáčková Veronika
54. Valčíková Mariana
Kategorie III.
18. Petrovicová Vanessa
23. Chrastinová Gabriela
28. Pintnerová Matylda
soutěž DRUŽSTEV
6. Sokol Příbram – Petrovicová, Laštovková, Jíchová V.
článek: V sobotu 10.11 se příbramské gymnastky účastnily závodu Memoriál Věry Medové v Praze. Účast byla opravdu vysoká, ve třech kategoriích se celkem předvedlo 147 dívek ve věku 5–10 let. Gymnastky z Příbrami mohly poměřit své síly s oddíly jako je Kampa Praha, AC Sparta Praha, TJ Bohemians Praha nebo T.J. Sokol Moravská Ostrava a nevedly si vůbec špatně. Nejmladší gymnastka Viktorie Jíchová obsadila 17. příčku. Ve druhé kategorii si nejlépe vedla Sofie Laštovková, která skončila na 31. místě. Ve třetí kategorii se na 18. místě, s nejvyšším počtem bodů, umístila Vanessa Petrovicová. Děvčata si nejlépe vedla na prostných a na kladině, ale viděli jsme i dva pády. Na každém závodě gymnastky čerpají nové zkušenosti, které je posouvají ve cvičení blíže k jejich cíli.
Napsala: Trinerová Veronika – trenérka

Mistrovství ČR C – JINDŘICHŮV HRADEC  (26.-27.10.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie, článek

JUNIORKY
1. Klasnová Tereza
2. Radová Kateřina
7. Hošková Barbora

 

Přebor ČOS – oblast ČECHY – PLZEŇ (20.10.)
rozpis, rozlosování, výsledková listina, fotogalerie

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
18. Valíčková Julie
19. Kubátová Alena
22. Koldová Amálie
28. Bábíčková Alžběta
32. Pečenková Martina
35. Borysenková Izabela
36. Chrastinová Viktorie
37. Koldová Eliška (pro zranění závod nedokončila)
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I – družstva
6. místo Sokol Příbram – Hlinomazová, Chrastinová G., Petrovicová, Pintnerová
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I – jednotlivkyně
11. Petrovicová Vanessa
13. Pintnerová Matylda
19. Chrastinová Gabriela
26. Hlinomazová Ema
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II – družstva
2. místo Sokol Příbram – Červená, Jíchová J., Laštovková, Štěpánová
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II – jednotlivkyně
6. Červená Markéta
8. Laštovková Sofie
12. Jíchová Julie
13. Štěpánová Kateřina

Kik Cup O Cenu Chodska – DOMAŽLICE (13.10.)
rozpis, plakát
, výsledková listina, fotogalerie

Kategorie A „MIMI“
2. Jíchová Viktorie
Kategorie B „NEJML.ŽÁKYNĚ“
5. Valčíková Mariana
7. Diallo Zahara Anna
12. Šímová Michaela
13. Ptáčková Adéla
Kategorie C „MLADŠÍ ŽÁKYNĚ“
5. Nešvarová Nikola
8. Štěpánová Kateřina
Kategorie D „MLADŠÍ ŽÁKYNĚ“
3. Petrovicová Vanessa
5. Chrastinová Gabriela
6. Pintnerová Matylda
7. Hlinomazová Ema
Kategorie E „ŽÁKYNĚ B“
4. Valíčková Julie
5. Bábíčková Alžběta
6. Chrastinová Viktorie
7. Pečenková Martina
8. Chmelařová Tereza
9. Koldová Amálie
10. Sobolíková Klára
Kategorie F „JUNIORKY B“
3. Radová Kateřina
4. Koldová Eliška
6. Chrastinová Lucie
8. Sedláčková Kateřina
9. Borysenková Izabela


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – ZNOJMO (23.-24.06.)
– fotogalerie
, výsledková listina

Kategorie VS4 B
20. Bálková Zuzana
25. Koldová Eliška

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE – KOLÍN (20.05.)
rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina

VS0 mini
5. Jíchová Viktorie
VS0 A
4. Ptáčková Adéla
5. Šímová Michaela
10. Landauerová Veronika
11. Ptáčková Anna
12. Landauerová Stella
VS0 B
3. Skalníková Viola
VS1 A
16. Nešvarová Nikola
18. Laštovková Sofie
19. Kropáčková Veronika
21. Štěpánová Kateřina
VS1 B
8. Chrastinová Gabriela
9. Červená Markéta
13. Hlinomazová Ema
17. Jíchová Julie
VS2 A
4. Pintnerová Matylda
7. Bábíčková Alžběta
8. Petrovisová Vanessa
VS2 B
2. Pečenková Martina
3. Chrastinová Viktorie
4. Dvořáková Anna
VS4 B
1. Bálková Zuzana
5. Koldová Eliška
8. Kubátová Alena
12. Valíčková Julie
13. Koldová Amálie
14. Máchová Eva
17. Skalníková Viktorie
19. Borysenková Izabela

Hledáme nové talenty / Memoriál Olgy Effenbergrové – KOLÍN (28.04.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

HLEDÁME NOVÉ TALENTY
2011 a mladší – družstva
6. Sokol Příbram A – Ptáčková Ad., Šímová, Valčíková M.
7. Sokol Příbram B – Duchoňová, Jíchová V., Karpíšková
2011 a mladší – jednotlivkyně
12. Ptáčková Adéla
15. Šímová Michaela
16. Valčíková Mariana
17. Duchoňová Natálie
24. Jíchová Viktorie
27. Karpíšková Adéla
MEMORIÁL OLGY EFFENBERGROVÉ
2010 – družstva
9. Sokol Příbram – Laštovková, Štěpánová, Nešvarová, Kropáčková
2010 – jednotlivkyně
25. Laštovková Sofie
26. Štěpánová Kateřina
28. Nešvarová Nikola
34. Kropáčková Veronika

 

25. ročník závodu MEMORIÁL EVY BOSÁKOVÉ – PRAHA (14.04.)
fotogalerie, výsledková listina

Evičky
12. Valíčková Julie
žákyně
14. Bálková Zuzana
18. Koldová Eliška
20. Koldová Amálie

23. ročník závodu MEMORIÁL JANA PALACHA – VŠETATY (20.01.)
fotogalerie, výsledková listina

kategorie I (2012 a mladší)
1. Karpíšková Adéla
kategorie II (2011)
7. Ptáčková Adéla
8. Valčíková Mariana
9. Šímová Michaela
kategorie III (2010)
10. Štěpánová Kateřina
20. Nešvarová Nikola
24. Laštovková Sofie
27. Landauerová Veronika
28. Ptáčková Anna
32. Landauerová Stella
33. Kropáčková Veronika
kategorie IV (2009)
3. Pintnerová Matylda
9. Petrovicová Vanessa
10. Chrastinová Gabriela
13. Skalníková Viola
14. Hlinomazová Ema
kategorie VI (2007-2008)
11. Dvořáková Anna
15. Pečenková Martina
17. Kubátová Alena
19. Chrastinová Viktorie
25. Bábíčková Alžběta
kategorie VII (2006-2005)
12. Borysenková Izabela
kategorie VIII (2004-2003)
5. Chrastinová Lucie
6. Sedláčková Kateřina