2017

Vánoční dvojboj – PŘÍBRAM (16.12.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina
I. kategorie (2012 a mladší)
3. Jíchová Viktorie
4. Karpíšková Adéla
II. kategorie (2011)
4. Ptáčková Adéla
6. Valčíková Mariana
8. Šímová Michaela
13. Duchoňová Natálie
III. kategorie (2009-2010)
1. Pintnerová Matylda
2. Chrastinová Gabriela
5. Štěpánová Kateřina
7. Petrovicová Vanessa
8. Landauerová Veronika
9. Červená Markéta
12. Skalníková Viola
15. Jíchová Julie
17. Laštovková Sofie
18. Hlinomazová Ema
23. Landauerová Stella
24. Ptáčková Anna
IV. kategorie (2007-2008)
1. Valíčková Julie
4. Pečenková Martina
5. Dvořáková Anna
6. Koldová Amálie
10. Sobolíková Klára
12. Chrastinová Viktorie
15. Patáková Anna
16. Kubátová Alena
17. Chmelařová Tereza
18. Bábíčková Alžběta
19. Valčíková Ester
26. Luftová Leoni
V. kategorie (2005-2006)
3. Koldová Eliška
4. Valíčková Pavla
5. Máchová Eva
6. Borysenková Izabela
VI. kategorie (2004 a starší)
2. Klasnová Tereza
3. Radová Kateřina
4. Chrastinová Lucie
5. Sedláčková Kateřina

Mistrovství ČR – liga družstev – BRNO (2.-3.12.)
rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina
II.liga – družstva
18. Sokol Příbram – Klasnová, Radová, Chrastinová L., Koldová E., Bálková
II.liga – jednotlivkyně
33. Klasnová Tereza – čtyřboj
47. Radová Kateřina – čtyřboj
69. Koldová Eliška – trojboj (přeskok, kladina, prostná)
72. Bálková Zuzana – trojboj (bradla, kladina, prostná)
84. Chrastinová Lucie – dvojboj (přeskok, bradla)

 

Klokánkova kapsa – PRAHA (25.11.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie
I. Kategorie (2009)
12. Pintnerová Matylda
13. Petrovicová Vanessa

Předvánoční pohár – PLZEŇ (25.11.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie
I. kategorie (2011 a mladší)
2. Duchoňová Natálie
3. Valčíková Mariana
4.-5. Šímová Michaela a Ptáčková Adéla
11. Jíchová Viktorie
14. Karpíšková Adéla
II. kategorie (2010)
1. Nešvarová Nikola
6. Kropáčková Veronika

Přebor Středočeského kraje – PŘÍBRAM (17.11.)
rozpisrozlosování, fotogalerie, výsledková listina
základní stupeň
1. Laštovková Sofie
3. Landauerová Veronika
5. Landauerová Stella
6. Ptáčková Anna
mladší žákyně (VS1)
2. Luftová Leoni
8. Jíchová Julie
10. Štěpánová Kateřina
11. Skalníková Viola
starší žákyně (VS2)
2. Kubátová Alena
3. Pečenková Martina
4. Dvořáková Anna
7. Bábíčková Alžběta
8. Chrastinová Viktorie
9. Petrovicová Vanessa
13. Pintnerová Matylda
II.liga – družstva
2. Sokol Příbram – Klasnová, Radová, Chrastinová L., Koldová A.
II.liga – jednotlivkyně
1. Klasnová Tereza
5. Radová Kateřina
7. Chrastinová Lucie
8. Koldová Eliška
III.liga – družstva
4. Sokol Příbram – Koldová A., Valíčková J., Skalníková Vik., Máchová
III.liga – jednotlivkyně
4. Koldová Amálie
6. Valíčková Julie
13. Máchová Eva
14. Skalníková Viktorie
IV.liga – družstva
4. Sokol Příbram B – Hofmanová, Chmelařová, Kantorová, Patáková, Slámová, Sobolíková
5. Sokol Příbram A – Valčíková E., Chrastinová G., Červená, Borysenková
IV.liga – jednotlivkyně
6. Sobolíková Klára
9. Valčíková Ester
10. Chrastinová Gabriela
12. Borysenková Izabela
14. Červená Markéta
29. Chmelařová Tereza
30. Slámová Lucie
31. Kantorová Markéta
32. Hofmanová Veronika
33. Patáková Anna

..

Přebor ČOS – PRAHA (12.11.)
rozpis, elektronické výsledky, fotogalerie
mladší žákyně – výsledková listina
21. Valíčková Julie
starší žákyně – výsledková listina
26. Koldová Amálie
juniorky – výsledková listina
9. Klasnová Tereza
16. Radová Kateřina
20. Chrastinová Lucie

  

29.ročník závodu MEMORIÁL VĚRY MEDOVÉ – PRAHA (11.11.)
rozpis, výsledková listina
II.kategorie (2009-2010):
4. Petrovicová Vanessa
6. Pintnerová Matylda
17. Chrastinová Gabriela
III.kategorie (2007-2008) – čtyřboj:
14. Valíčková Julie
22. Koldová Amálie
III.kategorie (2007-2008) – kladina:
7. Valíčková Julie
21. Koldová Amálie

MISTROVSTVÍ ČR – Juniorky C – LITOMYŠL (27.10.)
– rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina
juniorky:
5. Chrastinová Lucie
13. Sedláčková Kateřina

O CENU CHODSKA – DOMAŽLICE (22.10.)
– rozpis, startovní listina a časový rozpis, výsledková listina, fotogalerie

kategorie A (2011 a mladší)
4. Ptáčková Adéla
7. Šímová Michaela
10. Duchoňová Natálie
12. Valčíková Mariana
14. Jíchová Viktorie
kategorie B (2010)
5. Štěpánová Kateřina
11. Landauerová Stella
kategorie C (2009)
1. Pintnerová Matylda
3. Petrovicová Vanessa
4. Chrastinová Gabriela
6. Hlinomazová Ema
8. Jíchová Julie
kategorie D (2008)
1. Valíčková Julie
8. Bábíčková Alžběta
11. Valčíková Ester
kategorie E (2006-2007)
2. Bálková Zuzana
4. Koldová Amálie
6. Koldová Eliška
7. Pečenková Martina
10. Chrastinová Viktorie
12. Valíčková Pavla
13. Skalníková Viktorie
kategorie F (2005 a starší)
4. Klasnová Tereza
9. Radová Kateřina
13. Chrastinová Lucie
16. Sedláčková Kateřina

Přebor ČOS – ČECHY – KOLÍN (14.10.)
rozpis, rozlosování, fotogalerie, výsledková listina

mladší žákyně I – družstva
5. místo Sokol Příbram – Valíčková J., Bábíčková, Petrovicová, Pintnerová
mladší žákyně I – jendotlivkyně
11. Valíčková Julie
19. Babíčková Alžběta
20. Petrovicová Vanessa
30. Pintnerová Matylda
mladší žákyně II – družstva
2. místo Sokol Příbram – Sobolíková, Chrastinová G., Valčíková E.Červená
mladší žákyně II – jednotlivkyně
4. Sobolíková Klára
8. Chrastinová Gabriela
11. Valčíková Ester
22. Červená Markéta
starší žákyně:
7. Bálková Zuzana
14. Koldová Amálie
19. Kubátová Alena
25. Koldová Eliška
27.-28. Dvořáková Anna
32. Chrastinová Viktorie
35. Pečenková Martina

  

Mistrovství ČR – OSTRAVA (17.-18.06.) 
– fotogalerievýsledková listina

žákyně B:
45. Koldová Eliška

Přebor Středočeského kraje – KLADNO (27.05.) 
– fotogalerievýsledková listina

mladší žákyně (VS1)
2. Petrovicová Vanessa
3. Pintnerová Matylda
9. Patáková Anna
11. Červená Markéta
12. Chrastinová Gabriela
14. Luftová Leoni
15. Hlinomazová Ema
starší žákyně (VS2)
3. Valíčková Julie
4. Koldová Amálie
10. Dvořáková Anna
11. Pečenková Martina
14. Bábíčková Alžběta
16. Chrastinová Viktorie
žákyně B
3. Koldová Eliška
10. Luftová Elisha
11. Skalníková Viktorie
12. Borysenková Izabela
kadetky
1. Bálková Zuzana
juniorky B
2. Radová Kateřina
4. Hošková Barbora

 

Memoriál Olgy Effenbergrové – KOLÍN (29.04.) 
– výsledková listinafotogalerie

družstva
4. Sokol Příbram – Pintnerová, Petrovicová, Chrastinová G., Hlinomazová
jednotlivkyně
4. Pintnerová Matylda
5. Petrovicová Vanessa
14. Chrastinová Gabriela
17. Hlinomazová Ema
19. Červená Markéta
20. Jíchová Julie

50. ročník závodu Velká cena HRADCE KRÁLOVÉ (08.04.) 
– fotogalerie, výsledková listina

JEDNOTLIVKYNĚ
mladší žákyně:
5. Valíčková Julie
6. Koldová Amálie
18. Kubátová Alena
30. Pečenková Martina
starší žákyně:
9. Bálková Zuzana
23. Koldová Eliška
25. Skalníková Viktorie
juniorky:
5. Klasnová Tereza
10. Radová Kateřina
DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Klasnová, Bálková, Valíčková J.

22. ročník závodu MEMORIÁL JANA PALACHA – VŠETATY (21.01.)
fotogalerie, výsledková listina

kategorie I (2011 a mladší)
11. Duchoňová Natálie
12. Valčíková Mariana
13. Charyparová Barbora
14. Karpíšková Adéla
kategorie II (2010)
16. Landauerová Veronika
18. Laštovková Sofie
20. Ptáčková Anna
24. Kantorová Zuzana
26. Kropáčková Veronika
27. Landauerová Stela
kategorie III (2009)
5. Chrastinová Gabriela
6. Petrovicová Vanessa
9. Pintnerová Matylda
11. Skalníková Viola
14. Hlinomazová Ema
kategorie IV (2008)
5. Valíčková Julie
kategorie V (2006-2007)
3. Bálková Zuzana
5. Koldová Amálie
9. Skalníková Viktorie
14. Koldová Eliška
20. Valíčková Pavla
kategorie VI (2004-2005)
2. Klasnová Tereza
kategorie VII (2003-2002)
5. Chrastinová Lucie
6. Sedláčková Kateřina