ÚSPĚCHY

Letní Olympiáda Dětí a Mládeže (LODM) – LIBEREC (23.-27.6.)
více
, výsledková listina, fotogalerie

DRUŽSTVA
12. Středočeský kraj – Klasnová Tereza (Příbram), Vondráčková Barbora (Kolín), Klimešová Justina Ella (Kolín), Šmídová Barbora (Poděbrady)
JEDNOTLIVKYNĚ
40. Tereza Klasnová

 

Čerti s Andělem – PRAHA (15.6.)
rozpis, časový harmonogram, startovní listina
, fotogalerie, výsledková listina

ČERŤATA – dvojboj – DRUŽSTVA
9. TJ Sokol Příbram – Štěpánová, Peterková, Janečková, Mašková
ČERŤATA – dvojboj – JEDNOTLIVCI
8. Štěpánová Lucie
26. Peterková Marie
33. Janečková Lea
34. Mašková Michaela

Přebor Středočeského kraje – KOLÍN (26.5.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

VS0A
4. Jíchová Viktorie
VS1A
2. Diallo Anna Zahara
7. Valčíková Mariana
8. Ptáčková Adéla
12. Šímová Michaela
VS1B
3. Nešvarová Nikola
10. Štěpánová Kateřina
12. Kropáčková Veronika
15. Landauerová Veronika
19. Landauerová Stella
VS2A
7. Pintnerová Matylda
10. Petrovicová Vanessa
14. Chrastinová Gabriela
VS3A
2. Valíčková Julie
VS4B
2. Kubátová Alena
6. Pečenková Martina
9. Bábíčková Alžběta
10. Chrastinová Viktorie
12. Koldová Amálie
VS4C
3. Sobolíková Klára
5. Chmelařová Tereza
6. Luftová Leoni
VS5B
3. Bálková Zuzana
4. Koldová Eliška
VS5C
2. Borysenková Izabela

Memoriál Marie Široké – PRAHA (25.5.)
rozpis, rozlosování, výsledková listina, fotogalerie

VS2A
50. Petrovicová Vanessa
62. Pintnerová Matylda
72. Chrastinová Gabriela
VS3
35. Valíčková Julie

Přebor Středočeského kraje – KOLÍN (26.5.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

VS0A
4. Jíchová Viktorie
VS1A
2. Diallo Anna Zahara
7. Valčíková Mariana
8. Ptáčková Adéla
12. Šímová Michaela
VS1B
3. Nešvarová Nikola
10. Štěpánová Kateřina
12. Kropáčková Veronika
15. Landauerová Veronika
19. Landauerová Stella
VS2A
7. Pintnerová Matylda
10. Petrovicová Vanessa
14. Chrastinová Gabriela
VS3A
2. Valíčková Julie
VS4B
2. Kubátová Alena
6. Pečenková Martina
9. Bábíčková Alžběta
10. Chrastinová Viktorie
12. Koldová Amálie
VS4C
3. Sobolíková Klára
5. Chmelařová Tereza
6. Luftová Leoni
VS5B
3. Bálková Zuzana
4. Koldová Eliška
VS5C
2. Borysenková Izabela

Memoriál Marie Široké – PRAHA (25.5.)
rozpis, rozlosování, výsledková listina, fotogalerie

VS2A
50. Petrovicová Vanessa
62. Pintnerová Matylda
72. Chrastinová Gabriela
VS3
35. Valíčková Julie

Hledáme nové talenty a Memoriál O.Effenbergrové – KOLÍN (28.4.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Diallo, Ptáčková, Šímová, Valčíková M.
Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – JEDNOTLIVKYNĚ
5. Šímová Michaela
10. Diallo Anna Zahara
13. Valčíková Mariana
14. Ptáčková Adéla
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Janečková, Jíchová J., Peterková, Štěpánová L.
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Jíchová Viktorie
18.-19. Peterková Marie
26. Janečková Lea
28. Štěpánová Lucie

Hledáme nové talenty a Memoriál O.Effenbergrové – KOLÍN (28.4.)
rozpis, fotogalerie, výsledková listina

Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Diallo, Ptáčková, Šímová, Valčíková M.
Memoriál Olgy Effenbergrové – (2011) – JEDNOTLIVKYNĚ
5. Šímová Michaela
10. Diallo Anna Zahara
13. Valčíková Mariana
14. Ptáčková Adéla
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – DRUŽSTVA
4. Sokol Příbram – Janečková, Jíchová J., Peterková, Štěpánová L.
Hledáme nové talenty (2012 a mladší) – JEDNOTLIVKYNĚ
3. Jíchová Viktorie
18.-19. Peterková Marie
26. Janečková Lea
28. Štěpánová Lucie

Jarní pohár PLZEŇ (6.4.)
rozpis, výsledková listina, fotogalerie

nejmladší žákyně (2011-2012)
1. Ptáčková Adéla
3. Šímová Michaela
5. Diallo Anna Zahara
12. Jíchová Viktorie
14. Valčíková Mariana
VS4 C
8. Chrastinová Gabriela
11. Nešvarová Nikola
12. Štěpánová Kateřina
26. Červená Markéta
27. Laštovková Sofie
29. Jíchová Julie
VS5 C
4. Sobolíková Klára
5. Borysenková Izabela
8. Luftová Leoni
VS2 A
3. Petrovicová Vanessa
4. Pintnerová Matylda
VS4 B
7. Valčíková Julie
8. Bábíčková Alžběta
9. Chrastinová Viktorie
11. Kubátová Alena
13. Pečenková Martina
15. Koldová Amálie
VS5 B
1. Bálková Zuzana
2. Koldová Eliška
 

24. ročník závodu MEMORIÁL JANA PALACHA – VŠETATY (19.1.)
rozpis,výsledková listina, fotogalerie

kategorie I (2013 a mladší)
3. Štěpánová Lucie
7. Peterková Marie
15. Janovská Josefína
kategorie III (2011)
8. Valčíková Mariana
14. Diallo Anna Zahara
16. Šímová Michaela
kategorie IV (2010)
4. Nešvarová Nikola
13. Štěpánová Kateřina
32. Landauerová Veronika
34. Kropáčková Veronika
kategorie VI (2008-2009)
4. Petrovicová Vanessa
9. Chrastinová Gabriela